Stomatologia w Polsce, według zagranicznych serwisów, zalicza się do najlepszych w Europie. Jesteśmy najpopularniejszym kierunkiem turystyki stomatologicznej i jednocześnie zadowolenie klientów zarówno z cen jak i jakości obsługi plasuje nas w ścisłej czołówce. Jesteśmy doceniani na całym świecie, a według serwisu dentaltourism.com jesteśmy w top10 najchętniej obieranych kierunków.

Określeniami jakie najczęściej padają pod adresem stomatologów w Polsce są „world class” oraz „extraordinary quality”. Trzeba przyznać, że mamy powody do dumy.

Nie bez powodu Polonia regularnie powraca do Polski nie tylko po to, żeby spotkać się z bliskimi, ale także po to, żeby zadbać o zęby i ewentualnie poprawić efekty leczenia stomatologicznego za granicą.

Duże znaczenie dla wyboru polskich centrów stomatologicznych, w tym DentaCare, ma fakt, że za średnią cenę implantu w UK można kupić bilet do Polski i z powrotem, przenocować w dobrym hotelu, wszczepić implant i wrócić za granicę z pozostałą w kieszeni kwotą.

Średnie koszty specjalistycznego leczenia stomatologicznego za granicą, jak i w DentaCare według serwisu dentaltourism.com

zabieg Średnia cena w UK (pln) Cena w DentaCare (pln)
Korona Zwykła 4000 zł premium 9400 zł Premium – 3500 zł
Implant Zwykły 5640 zł premium 11750 zł Premium – 3500 zł
Licówka 2000 zł 1500 zł
Wybielanie 2000 zł 800 zł