O DentaCare

Medicover sp. z o.o. łączy się z Denta Care Sp. z o.o.

 

Informujemy, że Zarządy spółek Medicover sp. z o.o. oraz Denta Care sp. z o.o.
podjęły decyzję o połączeniu obu spółek.
Szczegółowy Plan Połączenia zamieściliśmy tutaj >>

 

Pierwsza klinika DentaCare powstała z troski o pacjenta w 2006 roku. Obecnie jesteśmy częścią  Medicover Stomatologia, udostępniając naszym pacjentom ponad 214 gabinetów stomatologicznych w całej Polsce.

W DentaCare wierzymy w indywidualne podejście do pacjenta w celu dostosowania planu leczenia do jego potrzeb. Rozumiemy znaczenie pięknego i zdrowego uśmiechu, dlatego oferujemy kompleksowe usługi, takie jak implantologia, ortodoncja, stomatologia dziecięca, leczenie kanałowe (endodoncja) i wiele innych skierowanych dla potrzeb całej rodziny.

Będąc częścią Medicover Stomatologia, lidera branży, zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie oraz gwarancję jakości. Korzystając z zaawansowanego technologicznie sprzętu nasi doświadczeni specjaliści są w stanie zadbać o zęby i komfort naszych pacjentów lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Dla pacjentów, którzy czują dyskomfort w związku z wizytą u dentysty, oferujemy leczenie bezwiertłowe oraz sedację wziewną, czyli bezpieczny gaz rozweselający dający efekt pełnego zrelaksowania. Nasi lekarze specjalizują się w leczeniu pacjentów z dentofobią (tych którzy najbardziej boją się dentysty).

UCZYMY

Jesteśmy z naszymi pacjentami od pierwszego mleczaka! Nasze wykwalifikowane higienistki uczą jak dbać o zęby i jamę ustną. Pokazują w jaki sposób je szczotkować, jakich produktów używać i jak często odwiedzać naszych specjalistów, aby w przyszłości uniknąć poważnych zabiegów dentystycznych. Szczególną troską otaczamy naszych najmłodszych pacjentów, dbając o ich piękny i zdrowy uśmiech od pierwszego ząbka.

CZYTAJ PORADY
LECZYMY

Jesteśmy dumni z naszych specjalistów, którzy nieustanie podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności, aby zagwarantować opiekę na najwyższym poziomie. Nasi lekarze dbają nie tylko o kliniczną dokładność zabiegów, ale przede wszystkim o komfort i indywidualne podejście do pacjentów. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pacjentów i dostosowujemy plan leczenia do ich potrzeb.

POZNAJ ZESPÓŁ
DBAMY

Każdy pacjent ma dedykowanego opiekuna, który przypomina o wizytach, dba o komfort przed, podczas i po zabiegu. W trosce o piękny i zdrowy uśmiech naszych pacjentów, przypominamy o zabiegach higienizacyjnych i kontrolnych przeglądach stomatologicznych. W klinikach, dbamy o komfort naszych pacjentów, oferując im udogodnienia, takie jak muzyka, prasa, koce podczas zabiegów, TV, kąciki zabaw dla dzieci i wiele innych. Chcemy, aby poczuli się u nas, jak u siebie w domu.

NASZE PLACÓWKI
Nasze rozwiązania technologiczne
 • Rabat
  rodzinny

 • System
  ratalny

 • Płatności
  kartą

 • klimatyzacja

 • wi-fi

 • parking

 • podjazd dla
  niepełnosprawnych

 • powiadomienia
  SMS

 • kącik zabaw
  dla dzieci

 • muzyka
  w gabinecie

 • sklep
  stomatologiczny

inne udogodnienia