Usługi DentaCare


umów wizytę online

Protetyka na implantach

Protetyka na implantach jest ostatnim etapem leczenia implanto-protetycznego. Po wgojenia się implantów ( uzyskaniu osseointegracji) możemy przystąpić do wykonania odbudowy protetycznej imitującej utracone zęby Pacjenta. Nowe piękne, mocne na stałe zamocowane zęby, umożliwiają  gryzienie wszystkich pokarmów dzięki czemu dają poczucie wyjątkowej satysfakcji. Typ, liczba i położenie implantów umieszczonych w kości w czasie chirurgicznej fazy leczenia jest ściśle podporządkowane zaplanowanej pracy protetycznej. W większości przypadków na czas wgajania się implantów zaopatrujemy Pacjenta w tymczasową odbudowę protetyczną.
 

umów wizytę online

 

Specjaliści wykonujący zabieg:
Paweł Baranowicz Lekarz implantolog, chirurg stomatologiczny
Paweł Baranowicz Lekarz implantolog, chirurg stomatologiczny

Dr Paweł Baranowicz zajmuje się implantologią od 1998 roku. Uczestniczył w wielu kursach z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii i implantoprotetyki zarówno w kraju, jak również zagranicą. Jest konsultantem krajowym systemu Bego Semados, konsultantem – opinionleader`em systemu Biomet 3i. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie (DGOI).

W 2000 roku Paweł Baranowicz uzyskał I stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Twarzowo-Szczękowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. Od 1998 roku pełnił służbę lekarza stomatologa w 4. Bazie Lotniczej w Warszawie oraz w Centrum Szkolenia na potrzeby Sił Pokojowych ONZ w Kielcach. Jest autorem licznych publikacji oraz artykułów prasowych z dziedziny implantologii i implantoprotetyki. Ponadto prowadzi badania z zakresu biomechaniki implantów we współpracy z Politechniką Świętokrzyską oraz Akademią Medyczną w Lublinie.

Otrzymał wyróżnienie w konkursie na Lekarza Roku 2005, 2013 oraz 2014 Jako ekspert – lekarz stomatolog – był odpowiedzialny za metamorfozy laureatek programu „Fabryka Piękna”, wspólnego projektu telewizji Polsat Cafe i tygodnika Gala.

Certyfikaty
Chirurgia stomatologicznaImplantologiaProtetyka na implantach
Umów wizytę
Izabela Osuch Lekarz stomatolog, Specjalista protetyk
  • Lekarz przyjazny dzieciom
  • Pacjenci anglojęzyczni
Izabela Osuch Lekarz stomatolog, Specjalista protetyk

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej w Warszawie na wydziale lekarsko- dentystycznym. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie protetyki stomatologicznej oraz protetyki na implantach. Otwarta w stosunku do dzieci jaki i  dorosłych pacjentów, którzy  mogą zawsze na Nią liczyć. Lekarz o szerokiej wiedzy  praktycznej oraz teoretycznej, sukcesywnie poszerzanej poprzez uczestnictwo w szeregu konferencji i szkoleń w dziedzinie protetyki, stomatologii estetycznej, implantoprotetyki, endodoncji. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta.

Zainteresowania: muzyka klasyczna, wspinaczki górskie.

Certyfikaty
  • Straumann, oczekiwania a rzeczywistość kliniczna. Aktualny stan wiedzy na temat estetycznej implantologii stomatologicznej.
  • Opieka pozabiegowa nad pacjentem implantoprotetycznym.
  • VII Kurs Warszawski, Endodoncja- Periodontologia- Protetyka- Implantologia.

Zobacz więcej

ProtetykaLeczenie dzieci/PedodoncjaLakowanieUsunięcie kamienia nazębnego (scaling)Przegląd jamy ustnejFluoryzacjaPiaskowanie zębówStomatologia zachowawczaDiagnostykaSedacja wziewna (leczenie gazem rozweselającym)EndodoncjaProtetyka na implantach
Umów wizytę