Jeśli myślisz o założeniu licówek, chciałbyś aby twój uśmiech wyglądał lepiej, zapraszamy do DentaCare Poznań Garbary i Warszawa Ursynów na konsultacje protetyczne. Od teraz do końca roku możesz skorzystać konsultacji u protetyka w specjalnej cenie. Pacjenci, którzy umówią się na konsultacje do naszych specjalistów mogą skorzystać z rabatu 50% na pierwszą konsultację. Już teraz zapłacisz 50 zł zamiast 100 zł.

Rabat dotyczy pierwszej konsultacji wstępnej, na której nasz specjalista opracuje plan leczenia, a ty dowiesz się, jakie leczenie protetyczne będzie dla ciebie odpowiednie.

W zakresie usług protetycznych wykonujemy:

  • Licówki – cienkie kompozytowe lub porcelanowe uzupełnienia przyklejane do powierzchni zęba nadające mu estetyczny wygląd.
  • Wkłady koronowe – osadzane są pojedynczym zębie zastępując tradycyjne wypełnienie (plombę)
  • Korony i mosty – są to uzupełnienia protetyczne stosowane w przypadku braku możliwości odbudowania zęba metodą wypełnienia.
  • Wkłady koronowe-korzeniowe -są to uzupełnienia cementowe w kanale korzeniowym wykonane, po leczeniu endodontycznym (kanałowym).
  • Protezy szkieletowe – stosowane są w przypadku, gdy braki zębowe są na tyle duże, że nie jest możliwe zastosowanie mostu.

 

Promocja obowiązuje w klinikach:

Zapraszamy do poznania naszych lekarzy:

W celu umówienia się na wizytę zadzwoń na infolinię: 500 900 650

Promocja trwa do 31.12.2018 r.